ELYN REALITY 

Hledáte-li realitní kancelář, kde se Vám budou plně věnovat, už hledat nemusíte.  V naší kanceláři je klient na prvním místě. Rádi pomůžeme s prodejem, pronájmem nebo koupí Vaší nemovitosti. Poradíme Vám, kde a jak ušetřit. A hlavně, od nás budete odcházet s čistou hlavou, protože veškeré záležitosti vyřešíme za Vás.

.. s námi víte, za co platíte

-- Typ --
Prodej Pronájem
-- Lokalita --
Cena [3 000 000 Kč - 6 400 000 Kč]
11 bře
Dle Zákona o realitním zprostředkování 39/2020 Sb. museli realitní zprostředkovatelé přejít do 3. března 2021 z tzv. volné živnosti "Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona" na vázanou živnost "Realitní zprostředkování" a doložit doklady prokazující splnění odborné způsobilosti.
06 led
Pronajímatel musí nabídnout byt k pronájmu v obyvatelném stavu. To je samozřejmé. Ovšem mnoho nových majitelů bytů určených k pronájmu zpočátku zvažuje, zda byt zařídit nebo jej pronajímat nezařízený. Vše má své pro a proti.
06 led
Pořídili jste si v roce 2020 nemovitost? Pak musíte nejpozději do konce ledna 2021 podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. V některých případech je ovšem možné využít výjimky. A jak tedy postupovat, aby bylo daňové přiznání odevzdáno včas a správně?