ELYN REALITY 

Hledáte-li realitní kancelář, kde se Vám budou plně věnovat, už hledat nemusíte.  V naší kanceláři je klient na prvním místě. Rádi pomůžeme s prodejem, pronájmem nebo koupí Vaší nemovitosti. Poradíme Vám, kde a jak ušetřit. A hlavně, od nás budete odcházet s čistou hlavou, protože veškeré záležitosti vyřešíme za Vás.

.. s námi víte, za co platíte

-- Typ --
Prodej Pronájem
-- Lokalita --
Cena [6 700 000 Kč - 6 900 000 Kč]
06 led
Pronajímatel musí nabídnout byt k pronájmu v obyvatelném stavu. To je samozřejmé. Ovšem mnoho nových majitelů bytů určených k pronájmu zpočátku zvažuje, zda byt zařídit nebo jej pronajímat nezařízený. Vše má své pro a proti.
06 led
Pořídili jste si v roce 2020 nemovitost? Pak musíte nejpozději do konce ledna 2021 podat daňové přiznání k dani z nemovitých věcí. V některých případech je ovšem možné využít výjimky. A jak tedy postupovat, aby bylo daňové přiznání odevzdáno včas a správně?
16 pro
V listopadu přestaly mírně růst ceny bytů. Podle aktuálních dat portálu realityčechy.cz a realitymorava.cz klesla v listopadu průměrná nabídková cena bytů z říjnových 3,76 mil. Kč na 3,75 mil. Kč. V meziročním srovnání však ceny bytů i nadále rostly o 12 %.